Przedszkole

Kim jesteśmy?

Przedszkole PICCOLO w Trzebownisku to miejsce położone zaledwie 6km od centrum Rzeszowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwa Dzieciom ciepły i bezpieczny świat, w którym mogą czuć się dobrze i odkryć to, co wartościowe oraz poznać to, co mądre.

Optymalne godziny otwarcia

Drzwi naszego Przedszkola otwarte są dla Państwa oraz Państwa Pociech przez 12 miesięcy, od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 17:00!

Nowoczesny budynek

Mieścimy się w nowym, wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 800 m2 zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na przedszkole oraz żłobek. Spełnia on wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe (posiada instalację odgromową, hydranty, oświetlenie awaryjne). Placówka posiada również system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Dbając o środowisko zastosowaliśmy ekologiczną formę pozyskiwania ciepła instalując w budynku pompę ciepła, która zapewnia nie tylko ogrzewanie, ale również ciepłą wodę w całej Placówce. Dodatkowo energię elektryczną pozyskujemy z zainstalowanych na dachu budynku paneli fotowoltaicznych. Ponadto Przedszkole jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy przed wejściem do budynku, winda łącząca obie kondygnacje, przystosowana toaleta).

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Przedszkole wyposażone jest w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych oraz rozbudowany system kamer monitorujących całodobowo wnętrze budynku oraz jego otoczenie.

Cicha okolica i atrakcyjny plac zabaw

Nasza Placówka mieści się w spokojnym sąsiedztwie, z dala od gwaru miejskiego. Posiadamy własny, bogato wyposażony w certyfikowane zabawki plac zabaw, co daje możliwość naszym Podopiecznym bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Plac jest ogrodzony, zamykany i monitorowany, a nawierzchnia trawiasta podlega regularnemu koszeniu. W ostatnich czasie powstała ścieżka sensoryczna, a w najbliższych planach mamy stworzenie altany wykorzystywanej do zajęć i zabaw w dni słoneczne i deszczowe.

Innowacyjne sale

Sale naszego Przedszkola są wysokie, jasne, przestronne i indywidualnie dostosowane do każdej z grup wiekowych. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w sprzęt audio i sieć komputerową. Posiadamy salę zajęć ruchowych oraz jadalnię.

Niewielkie grupy

Grupy przedszkolne liczą maksymalnie 15 Podopiecznych i obejmują Dzieci z tego samego rocznika. Do Placówki przyjmujemy wyłącznie Pociechy objęte Programem Szczepień Obowiązkowych. Dodatkowo nasi Wychowankowie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Kino PICCOLO

W naszym Przedszkolu znajduje się sala widowiskowa wraz z małym kinem PICCOLO, gdzie Dzieci mogą obejrzeć wartościowe bajki oraz występy teatralne online!

Wykwalifikowana Kadra

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną Kadrę. Nasze Nauczycielki wyróżniają się nie tylko doświadczeniem, ale również kreatywnością, cierpliwością i serdecznością.

Aby umożliwić Państwu śledzenie na bieżąco życia naszej Placówki oraz wszelkich wydarzeń, w których biorą udział Państwa Dzieci, zapraszamy na naszą prężnie działającą stroną na Facebooku! Ponadto nasza Placówka współpracuje z platformą LiveKid, która ułatwia nam sprawne kontaktowanie się z Państwem, a także zapewnia bieżący wgląd w życie Dziecka w naszym Przedszkolu.

Dlaczego my

Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania realizując projekty i programy autorskie.

Poprzez organizację i udział w wielu konkursach rozwijamy u naszych podopiecznych umiejętność zdrowej rywalizacji.

Zadowolenie i radość Dzieci są naszym priorytetem

Nasi wychowankowie wyróżniają się wiedzą i kreatywnością

Oferujemy wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby dietetyczne

Stały nadzór zapewnia bezpieczeństwo naszym Podopiecznym

Personel PICCOLO otacza wszystkie dzieci ciepłem i miłością

Kontakt

Przedszkole i Żłobek PICCOLO
Trzebownisko 930
36-001 Trzebownisko

Telefon i e-mail
661 655 677
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.